Netto "Dla wielbicieli skandynawii" gazetka promocyjna od do

Netto - opis gazetki promocyjnej

Netto jest jednym z najpopularniejszych w Polsce sklepów spożywczych. Najnowsza Netto gazetka została przygotowana specjalnie z myślą o długim weekendzie i sezonie urlopowym.

Dla wszystkich miłośników grillowania polecamy zamarynowane już kawałki mięsa oraz sosy i ketchupy w bardzo przystępnych cenach. Do grilla dobrze pasuje chłodne piwko. W ofercie dostępne jest również piwo Lech Pils w czteropaku za 10,36 lub dwudziestopak Perły za jedyne 39zł.

Inne promocje Netto obejmują również lody i słodycze, w tym szczególnie popularne ostatnio słodycze bezglutenowe. W promocyjnych cenach można zakupić również kosmetyki i środki chemii domowej.

Najnowsza ulotka netto zawiera również przecenione artykuły domowe takie jak suszarki na pranie, wieszaki czy artykuły do sprzątania.

W ofercie hipermarketu Netto znaleźć można również elementy wyposażenia wnętrz i dekoracje. Szczególną uwagę zwracają nowoczesne lampiony na świeczki, ramki na zdjęcia oraz zegary i pojemniki do przechowywania wykonane w stylu skandynawskim.

Najbliższy tydzień będzie w Netto pełen promocji, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Informacje o sklepie
Netto
3.2 / 288(głosów)
Informacje o gazetce

Archiwum

Ważna

od:

do:

Najbliższe sklepy
Warszawa
Wisełki 6
Sklep otwarty
Warszawa
Berensona 30
Sklep otwarty
Gostynin
Legionów Polskich 16
Sklep otwarty
Michałowice-Osiedle
Jesionowa 1F
Sklep otwarty
Płock
Gwardii Ludowej 1
Sklep otwarty

Więcej sklepów