Gazetka promocyjna z Netto "Dla wielbicieli skandynawii" (ważna od 14-08 do 20-08-2017)

Netto gazetka promocyjna

Oceń sieć

3.3 / 312(głosów)

Znajdź na mapie

Polub nas


Netto - opis gazetki promocyjnej

Netto jest jednym z najpopularniejszych w Polsce sklepów spożywczych. Najnowsza Netto gazetka została przygotowana specjalnie z myślą o długim weekendzie i sezonie urlopowym.

Dla wszystkich miłośników grillowania polecamy zamarynowane już kawałki mięsa oraz sosy i ketchupy w bardzo przystępnych cenach. Do grilla dobrze pasuje chłodne piwko. W ofercie dostępne jest również piwo Lech Pils w czteropaku za 10,36 lub dwudziestopak Perły za jedyne 39zł.

Inne promocje Netto obejmują również lody i słodycze, w tym szczególnie popularne ostatnio słodycze bezglutenowe. W promocyjnych cenach można zakupić również kosmetyki i środki chemii domowej.

Najnowsza ulotka netto zawiera również przecenione artykuły domowe takie jak suszarki na pranie, wieszaki czy artykuły do sprzątania.

W ofercie hipermarketu Netto znaleźć można również elementy wyposażenia wnętrz i dekoracje. Szczególną uwagę zwracają nowoczesne lampiony na świeczki, ramki na zdjęcia oraz zegary i pojemniki do przechowywania wykonane w stylu skandynawskim.

Najbliższy tydzień będzie w Netto pełen promocji, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Gazetki sieci Netto