Polecamy

Nowe promocje w Biedronce

Link sponsorowany

Wielka Loteria Urodzinowa Leroy Merlin 2017

MasterChef Junior z Netto

Autor: Maciej Sikora
Aktualizacja:
Sieci handlowe: Netto

Jeżeli marzyłeś/aś kiedyś o karierze kucharza to Netto przygotowało dla Ciebie fantastyczną ofertę dzięki, której możesz poczuć się jak bohater telewizyjnej serii MasterChef Junior. Zacznij swoją przygodę już 27 lutego!

Przygoda czeka na Ciebie! - promocyjna oferta Netto

Wystarczy, że zrobisz zakupy w jednym z supermarketów sieci Netto za kwotę minimum 25 zł, a otrzymasz saszetkę, w której znajdziesz 1 kartę do gry "Moja restauracja", a także naklejkę. Jeżeli zechcesz zebrać więcej saszetek w krótszym czasie to są one dostępne dla Ciebie również osobno za 1.99 zł w kasie sklepu. Domyślnie chcesz zebrać 48 naklejek i 48 kart co da Ci możliwość grania, wygrywania i być może otworzy przed Tobą szansę na przygodę marzeń! Zbierz je wszystkie, a poznasz najciekawsze tajniki kuchni z całego świata.

Link sponsorowany

Pomoce kuchenne

To nie koniec atrakcji, bo czeka na Ciebie specjalny album, w którym będziesz mógł/a kolekcjonować zebrane naklejki. Ponadto w specjalnym pudełku przechowasz karty, które otrzymałeś w promocyjnej saszetce.

Nie każde danie przygotowane według przepisu będzie smakowało w taki sam sposób. Wiele zależy od osoby kucharza, który dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy potrafi wydobyć z każdego dania wyjątkowy smak i aromat. Możesz przekonać się jakim kucharzem będziesz Ty. Wystarczy, że wypełnisz test, który znajdziesz w albumie z zestawu. Twój album zawiera kalendarium, które poszerzy Twoją wiedzę o daniach okazjonalnych. Na najszybszych, którzy uzbierają pełną kolekcję naklejek czekają fartuchy MasterChef Junior! Gazetka promocyjna pozwoli Ci poznać więcej szczegółów.